Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

ЛІТНІЙ (СЕЗОННИЙ) ТАРИФ НА СЕЗОННЕ СПОЖИВАННЯ ВОДИ З ДВОРОВИХ КРАНІВ-КОЛОНОК

ВАЖЛИВО! До відома населення міста Бережани!

 

     Бережанське МКП «Добробут» запроваджує сезонний тариф оплати за використання води, яка споживається населенням поза обліком у приватних садибах, гаражних приміщеннях, теплицях, для миття автомобілів, бруківки, для забезпечення вологості ґрунту на грядках, тощо.

     Тариф запроваджується Рішенням виконавчого комітету Бережанської міської ради № 480 від 12 травня 2022 року, у сумі 559,30 грн. на період з травня по вересень місяці включно. Цю суму можна сплатити одноразово або з розтермінуванням на п’ять місяців.

    Переконливо просимо жителів міста не зволікаючи звернутися в БМКП «Добробут» з метою повідомлення про наявність в господарстві додаткових позаоблікових під’єднань води (дворових кранів-колонок). Для здійснення добровільної реєстрації надається період до кінця липня місяця поточного року.

     У разі не здійснення добровільного повідомлення про використання необлікованої води, при виявленні такої з 1 серпня 2022 року, підприємство «Добробут» буде змушене вжити заходів у вигляді накладення штрафу в розмірі 10 242,00 грн. відповідно до п.4, 5 «Правил користування системами централізованого водопостачання та водовідведення», як про самовільне приєднання до системи водопостачання.

     P.S. Затверджений сезонний тариф розрахований по найменших нормах споживання води для поливу зелених насаджень (0.01 га) та покращеного покриття (0,01га), не взявши до уваги інших видів використання води (наповнення дитячих басейнів, миття автотранспортних засобів тощо).Якщо для когось ця сплата непосильна, то просимо провести демонтаж позаоблікових кранів.

Рішення виконавчого комітету

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА