Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

20 СІЧНЯ 2022 Р. ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

KOMІSІYA 20.01.2022 120 січня 2022р. відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Бережанського міського голови Ростислава Бортника.

Володимир Урдейчук – заступник міського голови поінформував присутніх про необхідність видалення аварійно небезпечних дерев на території Бережанської міської ради та запропонував виділити кошти з резервного фонду міського бюджету для видалення аварійно-небезпечних дерев.

В результаті обговорення з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного характеру комісія вирішила:

- З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій рекомендувати виконавчому комітету Бережанської міської ради виділити з резервного фонду міського бюджету 49.9 тис. грн. МКП «Господар» та 100 літрів бензину марки А-92 2 державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України                        в Тернопільській області для видалення аварійно-небезпечних дерев на території Бережанської міської ради.

-Юридичному відділу міської ради:

1) підготувати проект договору з МКП «Господар» щодо виконання робіт  з видалення аварійно-небезпечних дерев на території Бережанської міської ради;                            

2) підготувати проект договору з 2 державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України в Тернопільській області щодо виконання робіт з видалення аварійно-небезпечних дерев на території Бережанської міської ради.

3) Бережанському міському комунальному підприємству «Господар» провести роботи з видалення аварійно-небезпечних дерев на території Бережанської міської ради, про що скласти акт проведених робіт та надати його в Бережанську міську раду.

- 2му державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України                            в Тернопільській області:

1) вжити заходів з видалення аварійно-небезпечних дерев на території Бережанської міської ради;

2) по закінченню робіт з видалення аварійно-небезпечних дерев на території Бережанської міської ради надати у міську раду звіт про використання паливно-мастильних матеріалів (100 літрів бензину марки А-92).

-відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи міської ради здійснити контроль за цільовим використанням коштів резервного фонду міського бюджету та контроль за використанням паливно-мастильних матеріалів.

Ростислав Бортник – поінформував присутніх про необхідність встановлення локального джерела водопостачання на земельній ділянці в урочищі Бізятин Нараївської сільської об’єднаної територіальної громади (сміттєзвалище) для запобігання виникнення стихійного займання заскладованих твердих побутових відходів та попередження надзвичайних ситуацій.

В результаті обговорення з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного характеру комісія вирішила рекомендувати МКП «Добробут»:

1) забезпечити придбання та налагодження дільності комплекту мобільного устаткування для подачі води із використанням локальних джерел водопостачання;

2) узгодити встановлення та використання локальних джерел водопостачання з Нараївською сільською об’єднаною територіальною громадою.

KOMІSІYA 20.01.2022 2

KOMІSІYA 20.01.2022 3

KOMІSІYA 20.01.2022 4

KOMІSІYA 20.01.2022 5

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА