Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

РЕЄСТР - УНІКАЛЬНА І НАЙБІЛЬША БАЗА В УКРАЇНІ

 Питання легалізації та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини. Відомості про страховий стаж, сплату внесків та інша інформація щодо застрахованої особи  міститься в Реєстрі застрахованих осіб.

Щомісячно, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області опрацьовують вибірки, сформовані з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, у яких міститься перелік страхувальників (роботодавців), які виплачують застрахованим особам (найманим працівникам) заробітну плату менше встановленого чинним законодавством мінімального розміру.

На сьогоднішній день, зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, кожна застрахована особа має можливість контролювати свою заробітну плату, відображену у звітності роботодавця та перевірити факт сплати внесків, з якої вони перераховані.Не  позбавляйте  себе  майбутнього - наполягайте  на  легалізації  виплати  заробітної плати  і трудових  відносин  з роботодавцями.

Реєстр застрахованих осіб, яким володіє Пенсійний фонд України, є найбільшою унікальною базою в Україні. Мало хто розуміє що це таке, але стосується це кожного. Соціальні гарантії особи реалізуються саме через Реєстр застрахованих осіб.

На будь яку людину відкривається картка соціального страхування, в яку вкладається вся інформація про особу по всіх соціальних виплатах (накопичені страхові права, лікарняні, допомога по безробіттю, допомога від нещасного випадку на виробництві тощо).

Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Тут зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.   Реєструйтесь на веб-порталі та отримуйте зручний доступ до електронних послуг без черг та зайвих витрат.

   За  довідками звертатись до Бережанського  відділу обслуговування    громадян  (сервісного центру) Головного  управління Пенсійного фонду України   в Тернопільській  області за адресою: вул.Шеченка,13А, м.Бережани,  громадська приймальня, каб.1, тел. 22530.

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА