Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

звернення щодо захисту національних інтересів

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Голові Верховної Ради України

Дмитру РАЗУМКОВУ

 

Звернення щодо захисту національних інтересів

Ми, депутати Бережанської міської ради, висловлюємо глибоке занепокоєння щодо нового «пакету мінських домовленостей» якими створюється Консультаційна рада, до складу якої входитиме 10 представників від України та 10 від окремих районів Донецької та Луганської областей України. 

Дані домовленості на нашу думку переводять Російську Федерацію із статусу країни агресора в статус країни гаранта, на рівні з Німеччиною і Францією та фактично визнають терористів стороною переговорів.

Таке визнання призведе до ухилення від відповідальності воєнних злочинців та злочинців проти людяності за вчинені злочини проти Українського народу і позбавить Українській народ права на справедливість.

Таке визнання призведе до руйнації позиції України, та українських жертв у справах в міжнародних судах та закордонних арбітражах у справах, пов’язаних із російською агресією.

Дане визнання фактично означає відмову України від ефективної стратегії деокупації Криму, згортання міжнародних санкцій і перекреслює, всупереч життєвим інтересам українського народу перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Створення «Консультаційної ради» є нічим іншим, як визнанням окремих районів Донецької та Луганської областей України суб'єктами на міжнародній арені, а не маріонетками Путіна, — це капітуляція, якої від нас хотіла Росія!

Це нонсенс, це зрада і за таке має бути кримінальна справа.

В контексті підписаного документу провокативною є заява радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, який назвав події на сході «внутрішнім конфліктом». Це схоже на сплановану інформаційну кампанію, аби підготувати людей до того, щоб легітимізувати бойовиків. Вимагаємо, щоб Сивохо, який поширює «месиджі» російської пропаганди і прикривається посвідченням радника РНБО, був звільнений з Раднацбезу.

Звертаємося до президента України Володимира Зеленського.

Озвучте чітку політичну позицію про повну неприпустимість переговорів з маріонетками Кремля та не допустіть реалізації оприлюднених рішень щодо створення Консультативної групи, так як це суперечить як національним інтересам так і діючому законодавству держави та не має підтримки Українського народу.

Звертаємося до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Проведіть засідання Верховної Ради України з питань національної безпеки, де має бути дана відповідна оцінка ухваленим в Мінську «домовленостям».

Час, коли на усій території України, з метою запобігання поширення епідемії коронавірусу COVID-19, введено надзвичайні заходи та оголошено карантин, не є часом для прийняття будь-яких рішень, що можуть підняти і без того високу соціальну напругу в суспільстві.

 

Прийнято на вісімнадцятій сесії Бережанської міської ради сьомого скликання 16 березня 2020 року

 

Міський голова                                                       Володимир МУЗИЧКА

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА