Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Важливо!

 11 березня 2020 року Уряд прийняв рішення щодо карантину в Україні через корона вірус (CОVID-19), яким встановлено з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, і заборонено:

- відвідування закладів освіти її здобувачами;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

   До відома громадян, Бережанське бюро правової допомоги повідомляє, що за порушення вищезазначених обмежень законодавством України встановлюється відповідальність, зокрема Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність за порушення санітарних норм шляхом накладення штрафу до 204 грн., а на посадових осіб до 425 грн.

    Також, статтею 325 Кримінального кодексу України передбачено, що порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 1700 грн.) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

    Статтею 137 Кримінального кодексу України встановлено, що невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого карається штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 грн. або 5100 грн.) або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. Ті самі діяння, якщо вони спричинили смерть неповнолітнього або інші тяжкі наслідки караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

    Крім того, повідомляємо, що непокора прикордонникам і медикам, що працюють на контрольно-пропускних пунктах, і відмова пасажира від медичного огляду можуть бути розцінені як порушення санітарного законодавства.

Через загрозу епідемії короновірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19 Бережанським бюро правової допомоги припинено прийом громадян до 03 квітня 2020 року включно. Проте громадяни мають можливість отримати необхідну інформацію за телефоном (03548) 2 39 99.

Начальник відділу

Бережанське бюро правової допомоги  П.Б.Процик                                      

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА