Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

У Бережанах відбувся фестиваль «Різдвяні візерунки»

 19 січня на центральній площі міста Бережани відбувся фестиваль «Різдвяні візерунки», участь в якому взяли 32 творчих колективи закладів освіти, культури міста та району. Урочисте відкриття розпочали учасники зразкового молодіжного театру «Взори».

Окрім творчих номерів діяв гастрономічний ярмарок, а також була представлені фотозони від Бережанського краєзнавчого музею, відділу культури, туризму і релігій та міського Центру дитячої та юнацької творчості. Свою народну творчість, традиції та кухню презентували жителі с. Посухів Бережанської міської ОТГ. Активну участь взяли й творчі колективи сіл Бережанськокого району, зокрема вихованці Жуківської державної школи мистецтв та інші.
Службою у справах дітей Бережанської міської ради проведено благодійний ярмарок «Галявина доброти», виручені кошти будуть використані для придбання медичного обладнання.
Бережанська міська рада висловлює щиру подяку за підготовку, організацію та проведення фестивалю «Різдвяні візерунки» відділу культури, туризму і релігій, відділу освіти молоді та спорту, Бережанському міському комунальному підприємству «Господар», військовій частині А-1461. Окрема подяка працівникам сектору превентивної діяльності Бережанського відділу поліції, за забезпечення публічної безпеки та порядку.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бережанської міської ради

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА