Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Відкриття пам'ятної таблиці

 Сьогодні, 20 листопада 2019 року, відбулось урочисте відкриття пам’ятної таблиці нашим землякам.
На захід завітали очільники міста та району, представники установ та організацій, трудових колективів, учні, студенти, а також громадськість міста. Пам’ятну таблицю виготовлено за кошти міського бюджету та встановлено на фасаді багатоквартирного житлового будинку, по вулиці С. Бандери, 9, на місці, де були розстріляні жертви німецької окупації. Розпочався захід з музичної композиції у виконанні народного аматорського хору Бережанського РБК «Просвіта». 


Після вступного слова головного спеціаліста відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради Ірини Хомецької відбулося урочисте відкриття пам'ятної таблиці за участі міського голови Володимира Музички та онучки одного із загиблих, а саме Юліана Комарянського – Галини Солодкої. Після освячення стели з короткою промовою до присутніх звернулася Галина Солодка. На завершення спільною молитвою та покладанням квітів і свічок вшанували пам'ять загиблих.
Дякуємо працівникам Бережанського відділу поліції ГУ у Тернопільській області за врегулювання транспортного руху та забезпечення безпеки під час проведення заходу.

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА