Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

День відкритих дверей ТОВ "Жива земля Потутори”

 12 вересня 2019 року сектором економіки Бережанської міської ради та Центром підтримки підприємництва відділу економічного розвитку Бережанської райдержадміністрації організовано проведення День відкритих дверей на ТОВ “Жива земля Потутори”.


У заході взяли участь засновник підприємства - Іван Бойко, Крістіна Ліберхерр, представники районної державної адміністрації, міської ради, учні навчальних загальноосвітніх закладів міста та студенти Бережанського агротехнічного інституту.
В рамках проведення днів підприємництва, керівнику ТОВ “Жива земля Потутори” вручено подяку за значний вклад в розвиток соціально-економічного розвитку району.
Учасників заходу ознайомили зі специфікою роботи та технологіями ведення органічного і біодинамічного способу господарювання, проведено змістовну екскурсію: на поле, де вирощуються пряні рослини (близько 60 видів); у кімнату з виставковими вітринами; у сушарку для трав, у тваринницькі приміщення, склади та ін. Також, учасники ознайомилися із першими кроками із організації роздільного збирання сміття та підтримкою екології, яке здійснюється цим підприємством на території села Потутори.
Товариство “Жива земля Потутори” активно розвиває молочний напрям в тваринництві. Стадо господарства складається з 40 молочних корів та приблизно 40 голів молодняку великої рогатої худоби. Окремим напрямком є вирощування пряносмакових трав. Прянносмакові трави вирощуються на великому городі товариства ФОП Крістіна Лібергер (Chaipotutory), яка є незалежною компанією та тісно співпрацює з Товариством. У господарстві працевлаштовані на постійне основне місце роботи 20 працівників.
В ході візиту учнів та студентів ознайомлено із перспективними напрямками ведення особистого бізнесу, особливостями грантової та державної підтримки у становленні особистих та фермерських господарств, перспектив об’єднання у кооперативи, а також спектром послуг для суб’єктів підприємництва, які надає районний центр підтримки підприємництва.
Від імені учасників заходу, висловлюємо щиру вдячність Іван Бойко, Крістіна Ліберхерр за проведену екскурсію господарством та надані поради для молоді в організації власної бізнесової справи.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бережанської міської ради

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА