Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

У Бережанах обговорили проект, який реалізує агрохолдинг «МРІЯ»

 

 

 У Бережанах обговорили проект, який реалізує агрохолдинг «МРІЯ» - «Інтерактивна карта медодайних культур». Зустріч відбулася у залі засідань Бережанської міської ради. Участь взяли керівництво міста, спеціалісти земельного відділу, представники Держпродспоживслужби, керівництво Бережанського агротехнічного коледжу, члени сільськогогсподарського обслуговуючого кооперативу «Золоте Опілля».

 На даній карті відображатимуться всі медодайні культури, які сіють сільськогосподарські підприємства, а також медоноси, які ростуть у лісових масивах Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей. Створення інтерактивної карти передбачає налагодження тісної співпраці із пасічниками та їх об’єднаннями, з метою якісного запилення посівів медодайних культур, а також отримання бджолярами максимальної кількості меду. Відповідно це дозволить збільшити їхній дохід, прибутковість.
«Після реєстрації пасічнику буде надано доступ до карти, де знаходяться медодайні культури. Він буде бачити на карті населені пункти, кількість пасік, позначити свою пасіку. Окрім цього, якщо у бджоляра кочова пасіка, він зможе зареєструватися на віддалене поле, що розташоване на відстані 30-40 кілометрів від нього. На сайті визначається також кількість бджолосімей, яка потрібна для ефективного запилення цього поля, щоб уникнути перенасичення поля і пасічник гарантовано отримав хорошу кількість меду», - розказав Андрій Медуниця представник агрохолдингу «Мрія».
Додатковою функцією інтерактивної карти є також СМС-інформування пасічників про час внесення засобів захисту рослини. Це дозволить мінімізувати пошкодження пасік та сприяти використанню часу. Окрім цього, у разі зміщення періоду цвітіння, бджоляр буде проінформований через смс. За словами розробників карти, це найбільший дієвий і оперативний метод інформування пасічника про період внесення засобів захисту рослин, які можуть мати вплив на пасіки.
Приєднатися до проекту і стати його учасником можна, зареєструвавшись на сайті www.honey.mriya.ua , де можна подати заявку та в подальшому вивезти вулики на обрані поля у визначені дати.
http://honey.mriya.ua/instruction

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА