Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

До уваги громадськості міста Бережани!

      Акцизний податок — це непрямий податок на споживання підакцизних товарів (продукції), що включається до ціни таких товарів (продукції). Це непрямий податок, який сплачують виробники чи продавці, призначений для регулювання попиту на певні товари. Статтею 215 Податкового кодексу України визначено наступний перелік підакцизних товарів:спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби.


Продавець зобов’язаний при кожній продажі підакцизних товарів, які підлягають стягненню акцизного збору видавати покупцеві фіскальний чек. Зважаючи на це, Бережанська міська рада звертається з проханням до споживачів, яким при купівлі підакцизних товарів не видають фіскальних чеків із зазначеним розміром акцизного збору - вимагати його у продавця!
Адже ці 5%, сплачених споживачем при купівлі підакцизних товарів у роздрібній мережі, поповнюють місцевий бюджет та в подальшому направляються на соціально-економічний розвиток громади: ремонти освітніх закладів, доріг та тротуарів, будівництво спортивних та дитячих майданчиків.

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА