Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Відбулося "Свято зими" у Бережанах

  10 лютого 2019 року в парку біля замку Синявських відбулося традиційне щорічне святкування Свята зими. Святкова програма була насичена різноманітними виступами. Святкову новорічно-різдвяну програму представили:працівники апарату та структурних підрозділів Бережанської міської ради, представники Посухівської громади, творчі дитячі колективи від відділу культури, туризму та релігій, хорові колективи та вокалісти.

Також гостей розважали і різноматніми конкурсами, які проходили під час святкового дійства, зокрема «кидання мішка із сіном на дальність» у якому переможці були відзначені цінними призами та подарунками. Присутні мали можливість почастувати стравами та напоями, які підготували для них місцеві та приїжджі підприємці. Жіноче вокальне тріо РБК «Вишневий цвіт» під керівництвом Зеновія Головацького порадувало глядачів виконанням колядки. Урочисте запалення ватри відбулося за участю пластунів Бережанської станиці НСУО «Пласт».
 Окрім того, в рамках святкування «Свята зими 2019» діяв благодійний ярмарок, зібрані кошти з якого заплановано передати на лікування Ігоря Статкевича.

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА