Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Пенсійний Фонд

  Бережанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області звертає увагу роботодавців, щовиплата заробітної плати найманим працівникам повинна бути не менше законодавчо встановленого мінімуму. за відпрацьований повний місяць.

Розмір мінімальної заробітної плати визначено Законом «Про Державний бюджет на 2019 рік», який набрав чинності з 1 січня 2019 року.

   Отже, з 1 січня 2019 року роботодавцем заробітна плата не може нараховуватися жодному найманому працівнику менше 4 173 грн за відпрацьований повний місяць.

Звертаємо увагу, що вищезазначена законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям.

   Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат.

     За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

   Відповідно до ст. 265 КЗпП фінансова відповідальність за кожного працівника при недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці складає 10 мінімальних зарплат. У 2019 році штраф буде становити 41730 грн. 

   Нагадуємо, за ч. 5 ст. 3-1 Закону про оплату праці у разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна зарплата виплачується пропорційно до виконаної норми праці, Але  сплату   єдиного соціального внеску за працівників   необхідно здійснити в повному розмірі за умови перебування в трудових відносинах повний календарний місяць. Така  сума  становить  4173 грн * 22% = 918,06 грн.    

Фінансово-економічний відділ

Бережанського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА