Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Для Бережанської центральної районної клінічної лікарні було вручено кисневі апарати

  Сьогодні, 19 грудня, з нагоди Дня Св.Миколая для дитячого та пологового відділень Бережанської центральної районної клінічної лікарні було вручено два кисневі апарати.
Кошти на придбання цього обладнання були зібрані в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Акція відбувалась на території міста під час якої організовувались різноманітні благодійні ярмарки, проводився збір коштів

від благодійників, підприємців магазинів («Яріс», «Європа», «Незабутка», «Флюк», «Колібріс», пекарні «Щаслива зупинка», страхової компанії «ТАС»). До даної акції також долучились працівники Бережанської міської ради та її структурні підрозділи, а також медичні установи. Активну участь в акції взяли навчальні заклади міста, а саме: міські загальноосвітні школи, дошкільні та позашкільні установи, ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний інститут» та ВП НУБіП «Бережанський агротехнічний коледж». Спільними зусиллями було зібрано 18 157 грн. з яких 17 400 грн. витрачено на придбання двох кисневих апаратів. Залишок коштів, а це - 757 грн. буде долучено до загальної суми під час проведення акції «Серце до серця» у 2019 році.
  Головний лікар Бережанської центральної районної клінічної лікарні Василь Вридник щиро подякував за вручене медичне обладнання, яке на сьогодні так необхідне для дитячого та пологового відділень Бережанської ЦРКЛ.
 Організаційний комітет з проведення Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" висловлює щиру подяку усім, хто долучився до її проведення, та сподівається на те, що у 2019 році до цієї акції долучиться ще більше учасників.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА