Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Роз'яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії

        1.Інформація про сплачені суми єдиного внеску, в тому числі фізичної особи - підприємця надається при особистому зверненні застрахованої особи

     У разі необхідності необхідно звернутися до Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою м. Бережани, вул. Шевченка 13а, кабінет №8 (другий поверх) та пред'явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов'язкове соціальне страхування та отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7).

   2.У разі звернення особи, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою у періоди січень-червень):

   Є можливість укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь) в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за попередні періоди.

   Для укладання договору про добровільну участь необхідно звернутися в Бережанське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області за адресою м. Бережани, вул. Шевченка 15. Договір про добровільну участь може бути укладений за будь - які місяці в періоді (січень-червень), в яких особа не підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

  Розмір мінімального страхового внеску у 2018 році становить

819,06 грн. (3723грн. х 22%) за місяць в якому укладений договір та майбутні місяці;

1638,12 грн. (3723 грн. х 22% х 2 (сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2 ) за попередні місяці.

   Бланк договору можна переглянути та роздрукувати інформаційному ресурсі ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/-nakazi/63752.html

  3.У разі звернення особи, яка є застрахованою особою у т. ч. підприємцем, та за яку не сплачено (яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено (сплатила) у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди:

   У разі необхідності необхідно звернутися до Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою м. Бережани, вул. Шевченка 13а, кабінет №1 (перший поверх) та пред'явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов'язкове соціальне страхування та отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7).

   Необхідність погашення боргу зі сплати єдиного внеску на рахунки Бережанського управління Головного управління ДФС у Тернопільській області за адресою м. Бережани, вул. Шевченка 15.

   Застрахована особа має право вимагати від страхувальника (якщо особа- найманий працівник) сплати страхових внесків, у тому числі в судовому порядку (пункт 3 частини першої статті 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування).

   Інформації про сплату єдиного внеску можна отримати дистанційно: через веб-портал Пенсійного фонду України, шляхом отримання СМС повідомлень. Для підключення СМС повідомлень звернутися до Бережанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою м. Бережани, вул. Шевченка 13а, кабінет №1(перший поверх) та пред'явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта.

   За довідками звертатися: м. Бережани, вул. Шевченка 13а, кабінет № 8 (другий поверх),

телефон 2 -10-76

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА