Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Щоб до Вас не завітали псевдоінспектори!

       Бережанська міська рада Тернопільської області попереджає підприємців, що зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які начебто мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників. Погрожуючи великими штрафами, псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші.

       Звертаємо увагу, що під час інспекційних відвідувань роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли з метою здійснення перевірки, пред’явити службові посвідчення і направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця та переписати дані службових посвідчень. Якщо вказані особи відмовляються надати документи, необхідно викликати поліцію для з’ясування їх повноважень.

       Співробітники Держпраці, у яких немає службових посвідчень та направлення на проведення перевірки, не мають права здійснювати перевірки. Суб’єкт господарювання має право не допускати осіб, що прибули з метою перевірки, якщо вони не пред’явили вказаних документів.

         У разі виникнення підозри слід звертатися до підрозділів Національної поліції або органів Держпраці.

         Інформацію про службові посвідчення інспекторів праці можна отримати за посиланням http://dsp.gov.ua/informatsiia-pro-sluzhbovi-posvidchennia-inspektoriv-pratsi/ або за телефоном (0352)25- 48-49.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА