Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

До відома жителів міста Бережани сіл Лісники та Рай!

      З 1 липня 2018 року в Украіні розпочався перший етап медичної реформи. По суті, це старт найбільш кардинальних змін в системі охорони здоров'я за всі роки Незалежності. Реформа розпочалася зі зміни принципів роботи первинної ланки медичної допомоги - сімейних лікарів, педіатрів. 

З 26 червня 2018 року Бережанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги

реорганізований у районне комунальне некомерційне підприємство, яке отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклало договір з Національною службою здоров’я України, яка проплачуватиме надання медичних послуг за принципом «гроші ходять за пацієнтом». 
      З 1 жовтня 2018 року фінансування первинної медицини здійснюється за фактично укладеними деклараціями про надання медичних послуг, між лікарем і пацієнтом. 
     Станом на 5 жовтня цього року 24 269 жителів району обрали свого лікаря. Дякуємо за вибір! Сімейні лікарі сподіваються зберегти тенденцію до збільшення заключених декларацій. Наша мета на 2019 рік – зробити так, щоб ви хотіли йти до цього лікаря. Пацієнт може планувати свій час і, не чекаючи в чергах, записуватися на прийом за телефоном (03548) 2-10-43 або он-лайн за адресою: Askep.net. Нові відносини з сімейним лікарем – це безпечні відносини, коли є чіткий перелік послуг і немає місця хабарям.
     У другий етап реформи візит до спеціалістів та інші послуги, зокрема безкоштовна діагностика, будуть лише за направленням сімейного лікаря, їх оплачуватиме Національна служба здоров’я України. Якщо ви йдете до вузького спеціаліста без направлення, необхідно буде оплатити таку консультацію самостійно через касу. Отже, якщо не хочете платити, зверніться за допомогою і направленням до лікаря, з яким уклали декларацію.
     Не маєте свого лікаря? – Оберіть його. Ваш лікар вас не влаштовує? – Змініть його. Усе просто. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер, свідоцтво про народження дитини та мобільний телефон. Кожен може обрати свого лікаря і укласти з ним договір (декларація).
      Звертаємось до всіх громадян, які ще не уклали декларації: не зволікайте, зробіть свій вибір, адже до 2019 року залишилося зовсім небагато часу.
Інструкція з реєстрації в он-лайн-сервісі Askep.net:
Askep.net Пацієнтам Увійти в особистий кабінет Реєстрація
     Увійти в систему, користуючись введеним під час реєстрації номером телефону та паролем Записатись на прийом вводимо м. Бережани, обираємо заклад і лікаря, день та час прийому.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА