Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Протягом серпня-листопада 2018 року обласною державною адміністрацією заплановано взяти участь у низці міжнародних заходів в Україні

   1. Бізнес-саміт Шовкового шляху 2018.

   15-17 жовтня 2018 року, м. Чжанцзяцзе, провінція Хунань, КНР

  Саміт організовується спільно з Міжнародною Торговою Палатою Китаю, муніципальним урядом Чжанцзяцзе, Китайською асоціацією дружби, Підкомісією зі сприяння міжнародній торгівлі провінції Хунань Китайської ради та Міжнародною торговельною палатою Шовкового шляху.

    Для забезпечення презентації потенціалу регіону необхідно надати інвестиційні проекти, які можуть бути реалізовані в області для представлення зацікавленим структурам.

 1. Міжнародна китайська імпортна виставка

5-10 листопада 2018 року, м. Шанхай, КНР

Основною метою виставки є презентація туристичного потенціалу регіону.

Китайська міжнародна імпортна виставка буде складатися з трьох основних частин:

 1. Павільйон на якому будуть розміщуватись національні стенди країн. Його мета - це презентація основних досягнень країн у сферах торгівлі та інвестицій та представлення унікальних товарів та послуг.
 2. Тематичні павільйони для участі підприємств: - павільйони, які присвячені товарам за наступними напрямами: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція; - павільйон, який присвячений послугам за наступними напрямами: туристичні послуги, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, послуги та аутсорсинг.
 3. Міжнародний торговельний форум “Hongqiao” в рамках виставки, проведення якого заплановано на 5 листопада 2018 р

     Для забезпечення презентація потенціалу регіону в рамках національного стенду необхідно надати інформацію про об’єкти туристичної інфраструктури області, які є «візитною карткою» українською та англійською мовами 15-20 фотографій із зазначенням туристичної інфраструктури області та кожної пам’ятки загалом та тізери інвестиційних проектів з фінансово-економічними розрахунками. Зразки тізерів та форм для туристичних об’єктів були надіслані офіційним листом на РДА.

 1. Перший форум та виставки регіонів України та Республіки Білорусь

25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь

Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю президентів обох країн та під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

 1. ІІІ Український форум Шовкового шляху

16 листопада 2018р. м. Київ

     Форум створить виняткові можливості для представників урядових, парламентських і ділових кіл поглибити діалог, залучити інвестиції та реалізувати конкретні проекти в аграрній, енергетичній, транспортно- інфраструктурній сферах.

     В рамках налагодження українсько-китайської співпраці, Асоціація надає 50% знижку на придбання квитків для представників бізнесу.

  В рамках забезпечення представлення необхідно проінформувати зацікавлені суб’єкти господарювання та підготувати масштабні інвестиційні проекти англійською мовою.

 1. ІІ Європейський тиждень інновацій

17-21 вересня 2018 р.

Тематика: співпраця науки і бізнесу в сфері інновацій

    Цьогорічна подія охопить 3 напрямки: біоінновації, економіка , медицина , в рамках яких відбуватиметься дебати про роль інновацій, крос- секторальних технологій.

    На Європейському тижні інновацій передбачаються різноманітні зустрічі, адже захід організовують спільно з XV Люблінським фестивалем науки - наука для бізнесу: відкрита лабораторія, форум молодих науковців, площа стартапів.

    Для забезпечення участі необхідно сформувати склад делегації, визначити спікерів з числа представників регіону

 1. Економічний форум в Криниці

4-6 вересня 2018 року

Тема Форуму - „Європа спільних цінностей чи Європа спільних зацікавленостей?”.

    Дебати будуть сконцентровані на ключових питаннях: міжнародна політика, інвестиції та розвиток, макроекономіка, бізнес та менеджмент, інформаційна безпека, нова економіка, суспільство, безпекова політика, енергетика, інновації, охорона здоров'я, Європа та світ, форум регіонів тощо.

    На форум діє двоетапна реєстрація. Представники бізнес-структур додатково зобов’язуються конференційною оплатою. (400€)

     Проживання в готелі за власний рахунок 290€+150€ друга особа = 440 € при поселенні у двомісному номері.

     Для забезпечення презентації потенціалу регіону необхідно надати інвестиційні проекти, які можуть бути реалізовані в області для представлення зацікавленим структурам, надати пропозиції щодо

наповнення регіонального стенду.

 1. VII Конгрес Ініціатив Східної Європи

24-25 вересня 2018 року

     Місце зустрічі фахівців-практиків транскордонної співпраці, платформа для діалогу представників культури, мистецтва, місцевих органів влади та самоврядування

     Також відбудеться Форум партнерів для налагодження нових партнерств та спільних проектів розвитку та Біржа грантодавців.

10 програмних ліній: спадщина і примирення, наука та освіта, культура, рівність, туризм, локальна демократія, регіональне партнерство, інновації та бізнес.

     Сформувати склад делегації, визначити спікерів з числа представників області.

 1. Бізнес-місії з підприємцями в рамках Днів Індії та Днів Ізраїлю в Тернопільській області

Вересень 2018 року

      В рамках відзначення Днів Індії та Ізраїлю в Тернопільській області заплановано проведення бізнес місій іноземних компаній з зацікавленими суб’єктами господарювання області.

     Для забезпечення проведення заходу необхідно повідомити підприємців, зацікавлених у виході на нові ринки зазначених країн.

 1. Ярмарок „Смаки Регіонів” у Великопольському воєводстві Республіки Польща

29 вересня - 01 жовтня 2018 року, м. Познань

     Ярмарок Смаки Регіонів - фестиваль споживачів і прихильників традиційних страв, приготованих за старовинними рецептами. Виставлятимуться польські регіони, які на своїх площах презентуватимуть виробництво вин, пекарень, кондитерських, сиру та м’яса і іншу регіональну продукцію.

Для забезпечення участі делегації області у ярмарку необхідно повідомити зацікавлених підприємців.

 1. Активізувати роботу у напрямку транскордонного співробітництва.

       1 серпня 2018 року розпочато набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми Транскордонного Співробітництва Європейського Інструменту Сусідства „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” за тематичною ціллю Спадщина (природна, культурна та історична).

     Конкурс відкрито для мікро-проектів (мало бюджетні 20-60 тис. Євро) та спрямовано на не інвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

      Кінцевий термін подання проектних заявок на конкурс - 31 жовтня

2018р.

- Проектні заявки подаються англійською мовою

- Семінари щодо умов конкурсу будуть проводитись у другій половині серпня та протягом вересня.

   Довідково: Тернопільська область входить у Програму у статусі додаткового регіону. Співпраця в рамках Програми ТКС здійснюється за допомогою проектів, відібраних у відкритому конкурсі - представлених місцевими органами влади, місцевого самоврядування, неурядовими організаціями, медичними закладами, вищими навчальними закладами, науково-дослідними інститутами, що входять в територію дії програми.

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА