Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Сьогодні окроплюватимуть місто!

 До відома жителів міста Бережани!
Сьогодні, 27 березня, працівники Бережанського міського комунального підприємства «Господар» окроплюватимуть вулиці міста дезінфікуючими засобами.

Щодо вивезення твердих побутових відходів!

 Незважаючи на запровадження карантину, перебоїв у вивезенні твердих побутових відходів у місті немає. Працівники ТзОВ «Компанії «ЕкоІнвест» регулярно прибирають тверді побутові відходи(ТПВ) із контейнерних майданчиків, а також вулиць.

Детальніше...

Щодо зміни правил подання щорічної декларації

19 березня 2020 року оприлюднено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про запобігання корупції» за № 524-ІХ, який набрав чинності 20 березня поточного року.

Детальніше...

Про проведення конкурсу земельних ділянок

 Відповідно до рішення виконавчого комітету Бережанської міської ради від 19 березня 2020 року № 1186 «Про проведення конкурсу, земельних ділянок для розміщення літніх торгових павільйонів та майданчиків на території Бережанської міської ради на 2020 рік» міською радою оголошується конкурс на оренду земельних ділянок під розміщення літніх павільйонів.

Детальніше...

РЕЄСТР - УНІКАЛЬНА І НАЙБІЛЬША БАЗА В УКРАЇНІ

 Питання легалізації та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески, залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини. Відомості про страховий стаж, сплату внесків та інша інформація щодо застрахованої особи  міститься в Реєстрі застрахованих осіб.

Детальніше...

Шановні бережанці!

  Шановні бережанці! Давайте разом недопустимо поширення в нашому місті коронавірусу та захистимо своїх близьких!
Як ви знаєте минулого тижня по всій країні та у м. Бережани було введено карантин до 3 квітня у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу — вже не працюють заклади освіти, дитячі садки, позашкільні заклади, розважальні та дитячі центри. У Бережанах епідемічна обстановка спокійна і контрольована. В місті немає інфікованих на коронавірус.

Детальніше...

ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ПРАВОВОГО РЕЖИМУ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

У неділю, 22 березня 2020 року, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території Бережанської міської територіальної громади.

Вирішено з 22 березня 2020 року ввести в дію на території Бережанської міської територіальної громади правовий режим надзвичайної ситуації.

 Протокол № 3 від 22.03.2020 року засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Переглянути

PROTOKOL 3 22.03.2020 1  PROTOKOL 3 22.03.2020 2

PROTOKOL 3 22.03.2020 3 PROTOKOL 3 22.03.2020 4

ПАМ’ЯТКА COVID-19

PAMYATKA COVID 19 20032020

 

ПАМ’ЯТКА

по запобіжним заходам із зниження ризику інфікування новою коронавірусною інфекцією та дотримання особистої і громадської гігієни (за матеріалами з відкритих джерел)

 

Переглянути

Більше матеріалів...

  1. ЗАХОДИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ КОРАНАВІРУСУ
  2. Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
  3. Постанова Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 р. "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"
  4. 490-річчя з часу надання м. Бережани Магдебурзького права
  5. звернення щодо захисту національних інтересів
  6. УВАГА УВАГА УВАГА ! ! !
  7. УВАГА! Робота служби зайнятості в умовах карантину
  8. Про ініціювання та подання проєктів "Всеукраїнського громадського бюджету" в Тернопільській області
  9. Протокол № 2 ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ТА ПРОТИЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ЗАНЕСЕННЮ ТА ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
  10. Автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення заборонені

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА