Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Пільги для одиноких матерів

  У багатьох країнах мати-одиначка має право на пільги, Україна не є винятком.

  Відповідно до Постанови Пленуму Верховного Суду України “Про практику розгляду судами трудових спорів” від 06.11.1992 р. № 9 «одинока мати» визначається як жінка, яка не перебуває у шлюбі і у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено в

Детальніше...

Різдвяний вертеп

  14 січня 2019 року в зал засідань Бережанської міської ради завітав різдвяний вертеп у складі міських службовців та депутатів. Приємною несподіванкою для присутніх став візит Маланки с. Посухів. Сільські аматори дзвінкою колядою долучилися до вітань усіх присутніх зі Старим Новим роком. Під час святкового заходу лунали колядки за участю працівників міської ради та від вокального тріо РБК «Вишневий цвіт» під керівництвом З.І. Головацького.

Детальніше...

Перевір свої дані у державному реєстрі виборців

   31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, які відбудуться  31 березня 2019 року.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бережанської міської ради запрошує мешканців міста для уточнення своїх персональних даних у реєстрі виборців.

   Також виборців, які народились - 1998, 1999, 2000 роках  для уточнення їхнього включення до реєстру.

Детальніше...

Відбувся оргкомітет щодо святкування "Свята зими"

  10 січня 2019 року в залі засідань Бережанської міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички за участю його заступників, а також начальників відділів відбулось засідання оргкомітету по проведенню щорічного заходу «Свята зими» у Бережанах. На засіданні обговорено формат свята, визначено місце і дату проведення. Під час відзначення «Свята зими» проводитеметься конкурс вертепів та новорічно-різдвяні дійства.

Детальніше...

Різдвяна коляда

 Сьогодні до Бережанської міської ради завітали колядники – від Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.
 Колектив міської ради на чолі з міським головою Володимиром Музичкою висловлює подяку за різдвяні привітання, подарований святковий настрій та мистецьке виконання колядок усім колядникам!

Детальніше...

02 січня 2019 року відбулося 1 засідання 15 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання

  02 січня 2019 року відбулося 1 засідання 15 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання.
 На порядку денному розглянуто, обговорено та прийнято рішення із 2-х питань, а саме про створення Посухівського НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» Бережанської міської ради, про затвердження договору про міжбюджетний трансферт між Бережанською районною радою та Бережанською міською радою.

Детальніше...

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА