Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Шановні жителі нашої громади

     На виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 30.01.2023 року № 78, відповідно до ст. 64 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 36 Закону України «Про рослинний світ», ст. 8 Закону України «Про Червону книгу України» Бережанська міська рада нагадує про заборону торгівлі ранньоквітучими, ендемічними, реліктовими та занесеними до Червоної книги України видами рослин, серед яких підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, білоцвіт весняний, цибуля ведмежа (черемша), горицвіт весняний, конвалія травнева тощо.

     За умови порушення вимог чинного законодавства – незаконного збору та торгівлі об’єктами рослинного світу, занесеними до Червоної книги України, настає адміністративна та матеріальна відповідальність.

Будьте відповідальними! Бережіть себе та оточуючих! 31.01.2023

GENERATORI 31.01.2023 1Через неправильне використання альтернативних засобів обігріву та освітлення лише за два місяці чадним газом отруїлися понад 800 людей ????
Щоб уникнути біди, перевірте, чи правильно ви користуєтеся генератором:
✔️ Підключати генератор можна лише на відкритому повітрі.
✔️ Відстань від генератора до вікон та дверей — не менше 6 метрів.
✔️ Відстань від стін та будь-яких предметів, що можуть спалахнути — не менше 1 метра.
✔️ Накривати генератор від дощу та снігу безконтактними навісами. Не використовувати для цього ковдри!
✔️ Обовʼязкова наявність датчиків чадного газу в оселі.
Більше про правила безпеки —> https://bit.ly/3GVlPwd
Будьте відповідальними! Бережіть себе та оточуючих!

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо визначення потреб мешканців Бережанської ТГ у соціальних послугах

???? Відділ з питань праці, соціальних виплат та компенсацій Бережанської міської ради розпочинає збір інформації щодо потреб мешканців Бережанської територіальної громади в соціальних послугах.
???? Запрошуємо взяти участь в опитуванні. Це можна зробити кількома способами:
???? онлайн-опитування за посиланням: https://docs.google.com/.../1OL9sgdGIzW7l70y9.../viewform...
???? у паперовому вигляді анкету можна заповнити у відділі з питань праці, соціальних виплат та компенсацій Бережанської міської ради за адресою: вул. Банкова, 3, м. Бережани (1 поверх, ліве крило);
???? опитування в телефонному режимі за номерами: (096) 178-38-00 або (096) 883-69-62.
☝️ Важливо! Опитування проводиться АНОНІМНО для різних вікових груп мешканців Бережанської територіальної громади!

Створення безпечного освітнього середовища - не просто на часі, а критично важливе в умовах сьогодення.

     18.01.2023 1З метою сприяння створенню належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобігання, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків у 2023 році протягом січня відбувалися робочі зустрічі за участю заступника міського голови Степана Кухарука, головного спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі Бережанської міської ради Галини Михальчук, представника ювенальної поліції Ростислава Степанчака, завідувача навчально - консультаційним пунктом м. Бережани НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області Григорія Лехняка, директора ІРЦ Наталії Кульчицької-Ручки, начальника  служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми Бережанської міської ради Оксани Максимчак, консультанта ЦПРПП Надії Нездропи та психологічної спільноти освітніх закладів нашої громади на яких накреслено алгоритм дій  щодо  координації зусиль та спільної діяльності, визначено основні пріоритети,  напрямки забезпечення та дотримання належного рівня безпеки в освітньому середовищі. 

Детальніше...

УВАГА! АУКЦІОН!

Організатор земельних торгів: Бережанська міська рада.

 

Характеристика лоту № 01:

- Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, м.Бережани, вул. Лесі Українки;

- кадастровий номер: 6120410100:04:011:0333;

- площа: 0,1415 га;

- категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення;

- цільове призначення – для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу (КВЦПЗ 12.11);

- вид використання земельної ділянки – землі під будівлями та спорудами транспорту.

Детальніше...

До уваги платників!

До уваги платників!

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року № 1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області (код ЄДРПОУ 14035769) для сплати коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності у філії Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» відкрито поточний рахунок № UA553385450000025609300039365.

Головне управління
Пенсійного фонду України
в Тернопільській області

Постанова правління Пенсійного фонду України від 21 грудня 2022 року № 28-3

Головне управління інформує!

 

     Постановою правління Пенсійного фонду України від 21 грудня 2022 року № 28-3 «Деякі питання фінансування для здійснення виплат та надання соціальних послуг, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено особливості застосування Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від 19 липня 2018 року № 12, на період до прийняття правлінням Пенсійного фонду України нового порядку.

     Для отримання фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві страхувальник, як і раніше, має подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми страхових виплат за їх видами.

     Така заява-розрахунок, починаючи з 1 січня 2023 року, подаватиметься через відповідний інтерфейс (вкладка меню «Заяви-розрахунки») в особистому електронному кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

     В електронному кабінеті будуть надані такі можливості:

     - пошуку та перегляду заяв-розрахунків цього страхувальника згідно визначених ним критеріїв — період реєстрації листків непрацездатності, тип заяви-розрахунку (за електронними листками непрацездатності);

     - формування (редагування) та відправки заяви-розрахунку до Пенсійного фонду України. Під час формування заяви-розрахунку використовується інформація з електронного листка непрацездатності та Реєстру застрахованих осіб.

     Як і раніше, за електронними та паперовими листками непрацездатності будуть складатися окремі заяви-розрахунки.

     Максимальна кількість листків непрацездатності в одній заяві-розрахунку становитиме 200 штук з метою поліпшення якості обслуговування та пришвидшення автоматизованого опрацювання заяв-розрахунків.

     В той же час до заяви-розрахунку можна буде додавати коментарі, пояснення та, за необхідності, скановані копії документів, які можуть бути корисними при прийнятті рішення щодо фінансування.

     Заяви-розрахунки за паперовими листками непрацездатності необхідно заповнювати в режимі ручного введення даних з прикріпленням сканованих копій паперових листків непрацездатності.

     В той же час страхувальники, які з якихось причин не можуть користуватись електронним кабінетом на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, можуть скласти заяву-розрахунок в паперовій формі та подати її до будь-якого відділу обслуговування громадян (сервісного центру).

З 28 грудня 2022 р. дозволено продаж алкоголю на території Бережанської МТГ з 10.00 год. до 21.00 год.

Бережанська міська рада повідомляє!!!

 

     26 грудня 2022 року рішенням сесії Бережанської міської ради № 1002. Про скасування рішення міської ради №748 від 28.04.2022 року. заборонено на період дії правового режиму воєнного стану продаж продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових  суб’єктами господарювання в торговельних об’єктах на території Бережанської міської територіальної громади щоденно із 21:00 год вечора  до 10:00 год. ранку до закінчення строку, на який було введено воєнний стан.

     Рішення сесії міської ради №748 від 28.04.2022 року «Про скасування рішення міської ради №699 від 27.02.2022року «Про заборони на період дії правового режиму воєнного стану» - скасоване.

    Це рішення набирає чинності з 00:00 год 28.12.2022 року.

 

    РІШЕННЯ СЕСІЇ

До уваги жителів села Надрічне!

     ПрАТ "Тернопільгаз" Бережанське УЕГГ повідомляє про те, що у зв'язку з ліквідацією витоків газу на газопроводі низького тиску в с. Надрічне (108 абонентів), зокрема, вул. Горішня, вул. Б.Хмельницького буде припинено газопостачання з 09.00 год. до 15.00 год. 16 грудня 2022 року.

     Включення газу буде проводитися після завершення ремонтних робіт та повідомлення абонентів. 

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА