Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Завершино ремонт очисних споруд в м. Бережани по вулиці Корольова 1"а"

 Станом на сьогодні працівники Природоохоронного підприємства «Екологія» з м. Полтави завершили ремонт очисних споруд по вулиці Корольова 1«а». Для усунення несправностей очисних споруд виконано такі роботи: проведено заміну 4 - х насосів повернення мулу, розташованих у вторинних відстійниках; замінено насоси подачі стоків з КНС до очисних споруд; проведено профілактичне обстеження та ремонт компресора DT4.40,

Детальніше...

Проекти-перможці Громадського бюджету м. Бережани на 2019 рік

 Рішенням сесії Бережанської міської ради від 11 липня 2019 року №1378 затверджено проекти-переможці згідно цільової програми «Громадський бюджет м. Бережани на 2019 рік» а саме:
категорія великі проекти: «Реконструкція дитячо-спортивного майданчика на вулиці Тернопільська» (186115,00 гривень);

Детальніше...

Заміна комунікацій на вулиці Тернопільська

 По вулиці Тернопільській, на відрізку автодороги М-12, тривають капітальні ремонти. На сьогодні проводяться роботи із заміни інженерних комунікацій, а саме влаштування врізки для під’єднання подаючої труби до торгових приміщень ринку та кафе «Мисливські забави». Також, на тротуарній частині дороги ведуться роботи з підготовки до влаштування бруківки. Поруч із тротуаром облаштовано зелену зону, що розділятиме проїжджу частину від тротуарної.

Детальніше...

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 15 липня у залі засідань Бережанської міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли представники установ та організацій міста.
На порядку денному присутні розглянули такі питання: про стан та заходи щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у літній період

Детальніше...

Відбулося 7 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VII скликання

 11 липня 2019 року відбулося 7 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VII скликання. На порядку денному розглянули 17 бюджетних, соціальних та земельних питання. Серед бюджетних питань було про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, яким збільшено обсяг доходів загального фонду міського бюджету на 1163.3 тис. грн за рахунок субвенцій з державного бюджету, а саме:

Детальніше...

16 липня у місті не буде води!

 До відома громадськості!
У зв’язку із заміною частини водопроводу по вулиці Тернопільській у вівторок, 16 липня, з 01.00 до 18.00 год. у місті Бережани буде відключено водопостачання.

11 липня 2019 року о 14:00 год. відбудеться 7 засідання 16 сесії Бережанської міської ради

 11 липня 2019 року о 14:00 год. відбудеться 7 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VII скликання (зал засідань Бережанської міської ради, вул. Банкова, 3).

Детальніше...

Щорічна благодійна акція "Могилу прадіда врятуй від забуття"

 На Бережанщині перебувають учасники щорічної акції «Могилу прадіда врятуй від забуття», яка є ініційована польськими активістами та вже в шосте проходить за підтримки Уряду Польської Республіки. На території України, підримують цю позицію, місцеві органи влади. Суть її полягає у тому, що представники владних структур, громадських організацій Польщі беруть участь у впорядкуванні могил своїх прадідів, які похоронені на території

Детальніше...

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА