Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Триває реалізація 3-го проєкту-переможця Громадського бюджету 2019

 Станом на сьогодні триває реалізація 3-го проєкту-переможця Громадського бюджету 2019 - "Музичний скверик". Виконавцем робіт є відділ культури, туризму та релігій Бережанської міської ради. Реалізація даного проєкту полягає в облаштуванні території Бережанської державної школи мистецтв на вул. Шевченка,12 кошторисною вартістю 95 тис. грн.
Наразі ведуться роботи по влаштуванні тротуарної бруківки.

Відбулися пам’ятні заходи до Дня Гідності та Свободи

 Сьогодні, 21 листопада, у м.Бережани відбулися пам’ятні заходи до Дня Гідності та Свободи, участь у яких взяли представники влади, робочі колективи установ та організацій та громадськість. У сквері Устима Голоднюка, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні настоятель церкви Пресвятої Трійці о. Василь відслужив поминальну панахиду. Опісля, присутні поклали лампадки до підніжжя постаменту та вшанували пам’ять полеглих Героїв.

Детальніше...

ІСТОРІЯ УСПІХУ: КОЛИШНІЙ ВОЇН ЗАЙНЯВСЯ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИМИ РОБОТАМИ

76968579 2426049850970834 8339243131958460416 o 1 Три роки контрактної служби в Збройних Силах України, участь у бойових діях під час антитерористичної операції на сході України, спонукали 29-річного жителя м. Бережани Михайла Бойка переосмилити життєві пріоритети, навчили розуміти цінність мирного неба, щоденних родинних та дружніх відносин, праці на рідній землі…

Детальніше...

Відкриття пам'ятної таблиці

 Сьогодні, 20 листопада 2019 року, відбулось урочисте відкриття пам’ятної таблиці нашим землякам.
На захід завітали очільники міста та району, представники установ та організацій, трудових колективів, учні, студенти, а також громадськість міста. Пам’ятну таблицю виготовлено за кошти міського бюджету та встановлено на фасаді багатоквартирного житлового будинку, по вулиці С. Бандери, 9, на місці, де були розстріляні жертви німецької окупації. Розпочався захід з музичної композиції у виконанні народного аматорського хору Бережанського РБК «Просвіта». 

Детальніше...

Оголошення про проведення конкурсного відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

 Конкурс проводиться на підставі рішення сесії міської ради №1352 від 26.06.2019 року «Про утворення комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах на території Бережанської міської ради».

Детальніше...

Реконструкція водозабору по вулиці Т. Шевченка

 По вулиці Т.Шевченка, при виїзді на водозабірну насосну станцію тривають будівельно-монтажні роботи по реконструкції водозабору, а саме – реконструкції водопроводу до РЧВ (резервуару чистої води). За результатами процедури державних закупівель на проведення робіт, переможцем конкурсу визнано ТзОВ «АВАКС ПРОФ». Ця організація повністю відповідає встановленим кваліфікаційним критеріям та вимогам для проведення такого роду робіт.

Детальніше...

Заборона на виїзд за кордон: причини і варіанти вирішення ситуації

 В сьогоднішніх реаліях, почувши про відмову у виїзді за кордон потрібно відразу з'ясувати у зв'язку з чим, з чиєї ініціативи і коли було прийнято таке обмеження прав, для того щоб в подальшому спростити процедуру скасування такої заборони.

Детальніше...

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА