Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В БЕРЕЖАНАХ

      З нагоди відзначення Дня захисту дітей 1 червня 2023 року на Площі Ринок у м. Бережани спільними зусиллями служби у справах дітей Бережанської міської ради, відділу освіти молоді та спорту Бережанської міської ради, центру дитячої та юнацької творчості, 7 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Тернопільській обл., відділу поліції №1 м. Бережани Тернопільського РУП ГУНП України в Тернопільській обл., БФ «Карітас-Бережани», волонтерів волонтерського центру на Площі ринок,14, було проведено святкування Дня захисту дітей.

        Учні закладів освіти на чолі з учителями фізичної культури прийняли участь у дитячому оздоровчому велопробізі.

Детальніше...

В БЕРЕЖАНАХ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ

     Рішенням сесії Бережанської міської ради від 25.05.2023 року створено Спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради, метою діяльності якої є сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я та затверджено її персональний склад.

Детальніше...

КОМІСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ ЗДІЙСНИЛА РОЗГЛЯД ЗАЯВ МЕШКАНЦІВ БЕРЕЖАНСЬКОЇ ГРОМАДИ З ВИЇЗДОМ НА МІСЦЯ

     30 травня 2023 року комісія міської ради в складі представників відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, земельного та юридичного відділів, за участю практиканта - студента Львівської політехніки, під керівництвом заступника міського голови Валерія Бабича здійснила розгляд  заяви гр. Копини Н.С., жительки вул. Гайова в м. Бережани та гр. Дуди Я.Й., жительки вул. 8 Березня в м. Бережани  з виїздом на місця.

Детальніше...

31 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ.

     Cьогодні — саме той день, коли можна змінити життя на користь власного здоров’я – у  світі відзначають Всесвітній день без тютюну.

      Започатковано цей день задля популяризації  здорового способу життя, користі чистого повітря, звільнення від тютюнового диму.

Детальніше...

В БЕРЕЖАНАХ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ XXXVI СЕСІЇ, НА ЯКІЙ РОЗГЛЯДАЛИСЬ ПИТАННЯ РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

      30 травня 2023 року в Бережанській міській раді відбулось сесійне засідання на якій розглядались наступні проєкти:

- Про реорганізацію закладів освіти Бережанської міської ради;

- Про припинення Бережанського ліцею ім. Б. Лепкого Бережанської міської ради Тернопільської області шляхом ліквідації;

- Про скасування рішення сесії міської ради №1033 від 17.01.2023 року «Про припинення Бережанського ліцею №3 Бережанської міської ради Тернопільської області Бережанського ліцею ім. Б. Лепкого Бережанської
міської ради Тернопільської області в результаті реорганізації шляхом злиття».

Детальніше...

30 ТРАВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ АСТМИ І АЛЕРГІЇ.

      За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я щорічно 30 травня відзначається Всесвітній день боротьби проти астми і алергії.

      Основна мета заходу - привернення уваги громадськості до цих важливих проблем.

Детальніше...

29 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРОТВОРЦІВ ООН.

      29 травня відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй.
Починаючи з 1992 року в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки взяло участь понад 45 тисяч українських військовослужбовців у більш ніж 25 міжнародних операцій у різних регіонах планети та у 18 різних країнах світу. 58 військовослужбовців ЗС України у цих операціях загинули.

Детальніше...

БІЛЬШЕ НОВИХ ВІКОН – КРАЩА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА МЕНШІ ВИТРАТИ НА ОПАЛЕННЯ.

      Тривають роботи по покращенню матеріально-технічного становища КНП «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради.
       26 травня 2023 року у приміщенні поліклініки проводились роботи по заміні старих дерев’яних вікон на нові енергозберігаючі металопластикові вікна.

Детальніше...

Шановні роботодавці Тернопільщини! Півтори сотні переселенців, більшість з яких професіонали, шукають роботу

      Через місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості цьогоріч шукали роботу 682 внутрішньо переміщені особи, з них 631 отримала статус безробітного.
      За сприяння служби зайнятості області 125 переселенців працевлаштовано, здебільшого у переробній промисловості, сфері охорони здоров'я та державному управлінні й обороні, торгівлі. За направленнями служби зайнятості 9 ВПО проходили профнавчання; 2 - мали тимчасову роботу, 11 - брали участь у суспільно корисних роботах.

Детальніше...

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА