Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань депутатської діяльності міської ради

5eb155c1160c7596420375     Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

-спеціаліста І категорії з питань депутатської діяльності міської ради, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів:

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; знання та володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова,3, 2-й поверх кабінет №209.

Детальніше...

Конкурс на заміщення вакантної посади директора «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Золотий ключик» Бережанської міської ради

5eb155c1160c7596420375     Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Золотий ключик» Бережанської міської ради».

Вимоги до кандидатів: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Юридична адреса «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Золотий ключик»: 47501, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Січових Стрільців, 28а, тел. (03548) 2-23-68.

Детальніше...

ПРЕДСТАВНИЦЬКА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА «АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ. - ІНТЕРНЕШНЛ»

ZUSTRICH 06.08.2020 1     06.08.2020 р. у залі засідань Бережанської міської ради, за участі: міського голови м. Бережани – Володимира Музички, першого заступника міського голови – Петра Адамовича, начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури міської ради – Зіновія Халупника, головного спеціаліста з питань зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій – Ігоря Градовського, Саранчуківського сільського голови – Володимира Петровського, головного спеціаліста-юриста - Роксолани Качур, д.е.н., професора кафедри економіки підприємства, завідувача відділом навчально-науково-інноваційної діяльності ВП НУБіП України БАТІ – Світлани Судомир, керівника ПАП «Велес» – Петра Гнатьо, за організаційного сприяння радника міського голови – Олега Венчура, відбулася представницька зустріч керівництва Споживчого Товариства «Ай.Ем.Ті.Ді. - ІНТЕРНЕШНЛ» з представниками органів місцевого самоврядування, освіти та бізнесу з програмою оздоровлення економіки України: «Разом – ми можемо все!».

Детальніше...

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИКОНАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

     Конкурс проводиться на підставі рішення сесії міської ради № 1352 від 26.06.2019 року «Про утворення комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах на території Бережанської міської ради».

     1. Мета проведення робіт: визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з метою продажу на земельних торгах права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бережанської міської ради.

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

photo

     Бережанська міська рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом «Бережани - с. Лісники - завод «Мікрон» , Бережани - с. Рай».

 

     Підстава проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Бережанської міської ради № 1260 від 23.07.2020 р.

     Детальніше.

 

     Умови організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті «Бережани - с. Лісники - завод «Мікрон», Бережани - с. Рай».

     Детальніше.

 

Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бережани (громади)

     Рішенням виконавчого комітету Бережанськорї міської ради № 1258 від 23.07.2020 р. затверджено «Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бережани (громади)».

 

     Рішення виконавчого комітету № 1258 від 23.07.2020 р.

 

     «Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бережани (громади)».

Вічна пам'ять

VICHNA PAMJAT

     На 85-му році життя зупинилося серце депутата 4-х скликань Бережанської міської ради Кізімовича Євстахія Георгієвича.

     Бережанська міська рада та депутатський корпус, висловлює щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті покійного.

     Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі.

     Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе. Світлий, добрий спомин про Євстахія Георгієвича завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та поважав.

     Вічна йому пам'ять!

Якщо не вистачає стажу...

Як бути особам, які вже досягли пенсійного віку, але не мають достатнього стажу?

     Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що з 1 січня 2020 року, відповідно до Закону України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підвищено необхідний страховий стаж для призначення пенсії за віком – до 27 років (з кожним наступним роком додаватиметься ще один рік; таким чином у 2021 році необхідно вже буде мати 28 років, у 2022році – 29 років і так далідо 2028 року).

     Якщо особа не має необхідного страхового стажу, але в її трудовій діяльності є періоди, коли вона працювала неповний робочий час, прийнята на роботу не з першого дня календарного місяця або звільнена не останнім днем календарного місяця, перебувала у відпустці без збереження заробітної плати (статті 25 та 26 Закону № 504/96-ВР) тощо та отримувала заробітну плату у розмірі, меншому мінімального, вона може  здійснити доплату до мінімального страхового внеску.

Детальніше...

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА