Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній оцінці об’єктів нерухомого майна територіальної громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай

1.1. частина даху нежитлового приміщення в м. Бережани пл.. Ринок, 15 з метою передачі в оренду для розміщення базової станції оператора телекомунікації, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв'язку, оператора та провайдера телекомунікації, який надає послуги з доступу до «Інтернету».

fab6e6a3da681058c03b328cc387a5ff


Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай, затвердженого рішенням сесії Бережанської міської ради за № 28 від 15.12.2015 року.
Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.
До підтвердних документів належать:
• заява на участь у конкурсі ( за встановленою формою);
• копія установчого документа претендента;
• копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
• письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
• копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
• інформація про претендента ( документ, який містить відомості про претендента щодо його кваліфікації ,досвіду роботи у якості суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
• Опис підтвердних документів.
Копії підтвердних документів завіряються заявником. При собі мати оригінали документів.
Конкурсна пропозиція претендента подається на кожний об'єкт окремо, у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.
Конкурсну документацію слід подавати секретареві комісії за чотири дні до оголошеної дати проведення конкурсу/ включно/за адресою: м. Бережани пл.. Ринок 1 кабінет №5.
Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: “На конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності” ( зазначити адресу об’єкта).
Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу,в яких термін виконання робіт – до 10 календарних днів.
Термін подачі учасниками документів на конкурс - 30 календарних днів з моменту розміщення оголошення на web- сторінці міської ради в мережі Internet.- до 29.01.2017року до 17.00 год
Про дату проведення конкурсу буде повідомлено.
Телефон для довідок: (03548) 2-13-15,2-14-46.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА