Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

10 липня відбулося чергове засідання комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва

 10 липня в залі засідань міської ради під головуванням секретаря міської ради Петра Ганчара відбулося чергове засідання комісії з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва. На засіданні обговорювались питання порядку денного, зокрема: про затвердження проектів-переможців згідно цільової програми «Громадський бюджет Бережанської міської ради на 2019 рік», про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти та інше.

Детальніше...

Заміна комунікацій по вулиці Тернопільській

 Сьогодні на вулиці Тернопільській проводяться роботи із заміни газопроводу. Також працівники ТОВ «Техно-буд-центр» продовжують влаштовувати каналізаційні та водяні колодязі.
По вулиці Рогатинській ведуться роботи з влаштування тротуарної бруківки з обох сторін.

Детальніше...

Відбулося засідання сесії Бережанської міської ради

  28 лютого 2019 року відбулося 4 засідання 15 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання.
 На порядку денному обговорено 30 бюджетних, соціальних та земельних питання. Прийнято рішення із 30-ти питань, зокрема про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, а саме спрямовано вільний залишок коштів загального фонду станом на 01.01.2019 рік в сумі 1 725 500 грн. та вільний залишок коштів спеціального фонду в сумі 19 000 грн.

Детальніше...

Відбувся «Всеукраїнський тиждень права»

 У Бережанському колегіумі відбувся «Всеукраїнський тиждень права», який тривав з 10 по 14 грудня 2018 року. В закладах середньої освіти проведені виховні уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству у школі. Дана акція, яка стала в Україні традиційною, відбувається щорічно, до Дня прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Відбулося засідання постійної комісії Бережанської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва

  17 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Бережанської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва за участю міського голови Володимира Музички та членів бюджетної комісії. 
 На засіданні розглянуто та обговорено питання зокрема про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, про проект бюджету м. Бережани (громади) на 2019 рік.

Детальніше...

На центральній площі міста прикрасили новорічну ялинку

  На площі Бережан прикрашають новорічну ялинку. Дерево виростили на території Бережанського міського комунального підприємства «Господар». Окрасою ялинкової красуні стали іграшки виготовлені гуртківцями «Центр дитячої та юнацької творчості».

Детальніше...

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА