Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

Бережанська міська рада оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади

Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

- провідного спеціаліста з питань туризму відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника;

– головного спеціаліста юридичного відділу Бережанської міської ради, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів:

- на посаду провідного спеціаліста з питань туризму відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради - громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування «Туризм», «Філологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах культури або управління не менше 2 років; знання та володіння державною мовою;знання основних принципів роботи комп'ютера та відповідних програмних засобів:

- на головного спеціаліста юридичного відділу Бережанської міської ради - громадянство України,вища освіта за напрямком підготовки «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; знання та володіння державною мовою;знання основних принципів роботи комп'ютера та відповідних програмних засобів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова,3, 2-й поверх кабінет №209.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту та копію трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; копію паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою  www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді; письмова згода на обробку персональних даних.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації), тощо.

Документи приймаються  до 19 березня 2018 року до 17.00 год. за адресою: м. Бережани, вул. Банкова,3, 2-й поверх, кабінет №209.

Секретар міської ради

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА