Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Відбулося засідання сесії Бережанської міської ради

  28 лютого 2019 року відбулося 4 засідання 15 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання.
 На порядку денному обговорено 30 бюджетних, соціальних та земельних питання. Прийнято рішення із 30-ти питань, зокрема про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, а саме спрямовано вільний залишок коштів загального фонду станом на 01.01.2019 рік в сумі 1 725 500 грн. та вільний залишок коштів спеціального фонду в сумі 19 000 грн.

Детальніше...

Відбувся «Всеукраїнський тиждень права»

 У Бережанському колегіумі відбувся «Всеукраїнський тиждень права», який тривав з 10 по 14 грудня 2018 року. В закладах середньої освіти проведені виховні уроки для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству у школі. Дана акція, яка стала в Україні традиційною, відбувається щорічно, до Дня прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Відбулося засідання постійної комісії Бережанської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва

  17 грудня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Бережанської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва за участю міського голови Володимира Музички та членів бюджетної комісії. 
 На засіданні розглянуто та обговорено питання зокрема про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, про проект бюджету м. Бережани (громади) на 2019 рік.

Детальніше...

На центральній площі міста прикрасили новорічну ялинку

  На площі Бережан прикрашають новорічну ялинку. Дерево виростили на території Бережанського міського комунального підприємства «Господар». Окрасою ялинкової красуні стали іграшки виготовлені гуртківцями «Центр дитячої та юнацької творчості».

Детальніше...

З Днем автомобіліста та дорожника!

    Шановні автомобілісти та працівники автодорожнього господарства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника! Щиро бажаю Вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!
З повагою,
міський голова Володимир Музичка

 

Ремонти автошляху М-12

    На відрізку автошляху М-12 тривають ремонтні роботи, а саме вирівнювання і формування поверхні для створення шару основи, що зменшить пустоти всередині асфальту і ще більше скріпить шари дорожнього полотна.

Детальніше...

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА