Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Допомога страхувальникам щодо процедури укладення договору на подання електронних документів до Фонду

     Спеціалістами Бережанського відділення УВД ФССУ в Тернопільській області постійно проводиться робота із страхувальниками щодо переваг електронної форми подачі заяв-розрахунків на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду над паперовими аналогами.

     В час пандемії COVID-19 це питання набуло особливої актуальності.

     У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину, надання консультацій громадянам, прийом громадян структурами ВД Фонду проводиться дистанційно. Працівники Фонду цінують здоров'я та життя людей, разом з тим, не залишаючи їх без фахової підтримки. Ми живемо в часи розвинутих інформаційних технологій, коли кожен може довідатись про те, що йому необхідне, є доступ до інформації.

     Постійно звертаємось до застрахованих осіб, потерпілих на виробництві, яких цікавлять ті чи інші питання: якщо є найменша нез’ясованість – телефонуйте до працівників відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.

     Страхувальникам, які продовжують подавати заяви-розрахунки та повідомлення про виплату допомоги в паперовому вигляді, спеціалістами відділення направлено електронні листи  щодо процедури укладення договору на подання електронних документів до Фонду, наявність та право вибору необхідного  програмного забезпечення, взірці відповідних договорів.

     Спеціалісти Бережанського відділення роблять усе можливе для страхувальників та застрахованих осіб, аби убезпечити їх життя та здоров’я, вчасно виплатити належні допомоги з тимчасової втрати працездатності, по вагітності та пологах, потерпілим на виробництві та чимало інших, в тому числі і пов'язаних з пандемією COVID-19. І постійно наголошують на тому, що роботодавці та працівники, насамперед, мають дбати про особисту безпеку та безпеку персоналу, тих, хто поруч. Адже в області ситуація з поширенням короновірусу  склалася непроста.

     Тому хочу ще раз нагадати усім жителям краю – дотримуйтесь карантину. Від цього залежить не лише ваше здоров‘я і життя, а й колег та рідних. Адже вірус поширюється неймовірно швидко.

 

начальник Бережанського відділення УВД ФССУ

в Тернопільській області

Михайло Хлопась

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА