Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Зараз нам знову треба продемонструвати свою єдність і почуття відповідальності. І вони сильніші, ніж вірус, з яким ми боремося".

     У той час як навесні країни Європи вдалися до суворого карантину в протидії пандемії коронавірусу, включно з закриттям державних кордонів, закриттям багатьох бізнесів і запровадженням суворого фізичного дистанціювання між людьми, була одна країна - Швеція, де найсуворішою рекомендацією від уряду дотепер був заклик до громадян уникати непотрібних подорожей і дружня порада для тих, хто має звичну застуду або тим, кому за 70 – залишатись вдома.

     Днями прем’єр-міністр Швеції виступив з рідкісним зверненням ( їх було лише чотири за сто років) до нації у зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом, наголошуючи, що ситуація стає серйозною, а майбутнє залежить від відповідальності кожного.

     Про це повідомляє шведське видання  The Local. Слова Стефана Левена стосуються не тільки шведів. Тепер для кожної держави, в тому числі й для України, надважливо припинити поширення епідемії, її черговий виток.

     Стефан Левен зазначив, що після літа, коли можна було жити майже нормальним життям, ситуація знову погіршилася.

     "Небезпека зростає. Заражаються все більше людей, все більше потрапляють у реанімації, все більше хворих помирають… За все, у чому ми зараз як країна помилимося, доведеться заплатити згодом. За те, що ми зараз зробимо правильно, ми отримаємо нагороду у майбутньому. Від того, що ми будемо робити зараз, залежить, як будуть виглядати святкування дня Святої Люсії та Різдва, і хто з наших рідних буде з нами на Різдво. Це може звучати жорстко, але реальність саме така", - наголосив прем’єр.

     Голова уряду зазначив, що країна вже може помітити зміну поведінки людей - зниження мобільності, збільшення дистанційної роботи, і таких прикладів відповідальності треба більше.

     Він закликав дотримуватися чинних рекомендацій органів охорони здоров’я - уникати зустрічей з друзями, а тим, хто живе зовсім сам, звузити коло спілкування до 1-2 осіб; залишатися максимально вдома і дозволити своїм працівникам дистанційну роботу.

     "Навіть якщо ви маєте незначні симптоми - ви можете заражати інших… Ваш друг може мати тяжкий перебіг хвороби. Ваші бабусі й дідусі, яких ви заразите, можуть померти. Це люди, заради яких потрібно піти на жертви, проявити самодисципліну і відповідальність", - наголосив він.

     Левен нагадав, що навесні, відповідальність шведів допомогла країні пережити "першу хвилю" епідемії без жорсткого карантину.

     "Зараз нам знову треба продемонструвати свою єдність і почуття відповідальності. І вони сильніші, ніж вірус, з яким ми боремося. Зробімо це зараз, разом, заради Швеції", - закликав прем’єр.

     Як вже повідомлялося, минулого тижня Швеція для боротьби з вірусом заборонила публічні заходи за участю більше восьми осіб.

     Ця промова Стефана Левена стає щодня все актуальнішою для нас.

     Бережіть себе і тих, хто поруч.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА